
Na afloop van elk jaar word het YTD-rendement in uw inlogomgeving opnieuw geijkt en de jaaropgave opgesteld. Hieronder informeren wij u over de verwachte datums.
Naar verwachting wordt de jaaropgave begin februari 2019 gepubliceerd. Deze kunt u downloaden in uw persoonlijke inlogomgeving. Zodra deze beschikbaar is, informeren wij u hierover per e-mail.
In uw persoonlijke inlogomgeving berekent BinckBank het YTD-rendement. Dit is het rendement vanaf het begin van het jaar. BinckBank zal het YTD-rendement van uw beleggingsportefeuille in het weekend van 19 en 20 januari herijken.
Vanaf maandag 21 januari wordt het rendement in uw persoonlijk inlogomgeving berekend vanaf 1 januari 2019. De rendementshistorie kunt u terugvinden in de performanceoverzichten van BinckBank en de kwartaalrapportage van Axento.
Neem dan gerust contact met ons op. U kunt ons bereiken op telefoonnummer 0299-796061 of via ,info@axento.nl
Heb je vragen? Laat het ons weten. Ons beleggingsteam staat dagelijks van 08:30 tot 17:30 voor je klaar. Wij zijn te bereiken via 0299-796061 of info@axento.nl.
Direct een vraag stellen? Laat hiernaast je gegevens achter en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.